Кемпінговий рідкопаливний потужний пальник BRS-7
Рідкопаливний пальник BRS-7 для туристичної діяльності, активного відпочинку. Працює на неетильованому бензині (рекомендовано – 95 і вище; припустимо – 92) та дизелі. Потужність досягає 9800 Вт. Витрата палива: 425 грамів на годину. Об'єм масляного бака: 3,5 літра. Матеріалом для виробу стала високотермостійка нержавіюча сталь.
Для того щоб один літр води закипів за допомогою цього пальника, знадобиться буквально одна хвилина (при стандартному атмосферному тиску). Для зберігання пальника передбачено спеціальну сумку. Розміри моделі становлять 251*210 міліметрів, важить 3,2 кілограми.
Характеристики:
- рідкопаливний пальник для туризму, активного відпочинку;
- паливо: неетильований бензин (рекомендовано – 95 і вище; припустимо – 92) та дизель;
- потужність складає 9800 Вт;
- витрата палива: 425 грамів на годину;
- об'єм масляного бака: 3,5 літра;
- матеріал: високотермостійка нержавіюча сталь;
- об'єм масляного бака: 3,5 літра;
- 1 л води закипає протягом 1 хвилини;
- розміри: 251*210 мм; вага складає 3,2 кілограми.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 3.2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная мощность | 9800 Вт |
| Расход жидкого топлива | 0.425 л/ч |
| Состояние | Новое |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Дизель, Бензин |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 251 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Комплектация | |
| Кейс для транспортировки | Да |
Информация для заказа
- Цена: 5 730 ₴









