Газовая плита BRS-81 для приготовления пищи
Газова плита для кулінарії BRS-81 працює на газі Бутані. Метод підпалу-зовнішнє джерело. Тут присутні дві конфорки, на які можна поставити, наприклад, дві каструлі. Комфортно користуватися, і можна швидко готувати їжу в умовах відпочинку на природі. Ідеальна для використання в туризмі і для різних видів активного проведення часу. Забезпечує рівне і потужне полум'я, гарантуючи дієвий і швидкий Підігрів.
У складі плити матеріали: магналій, сплав алюмінію, мідь, сталева пластина. В упаковці-кольорова коробка і сумка для зберігання моделі. Габарити складають: 512*300*285 міліметрів. У складеному вигляді розміри: 424*250*90 міліметрів. Вага становить три кілограми.
Характеристики:
- плита на газу для кулінарії на природі;
- паливо-газ бутан;
- матеріали: магналій, сплав алюмінію, мідь, сталева пластина;
- габарити моделі: 512*300*285 міліметрів;
- у складеному положенні розміри: 424*250*90 міліметрів;
- вага становить 3 кілограми.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Тип оборудования | Плита |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 258 мм |
| Длина | 512 мм |
| Ширина | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 280 ₴



