Туристична плита стіл Naturehike NH20RJ001
Газова плитка Naturehike NH20RJ001 - універсальна плита з підставкою, яка стане в нагоді для приготування їжі на велику компанію в польових умовах, в кемпінгу або на дачі.
Особливості:
- Підключається до газового балона з різьбовим з'єднанням шлангом.
- Плита сумісна з будь-яким туристичним посудом.
- Має одну конфорку та місце, яке можна використовувати як підставку для продуктів.
- У комплекті з пальником також йде чохол для зручності зберігання та транспортування.
- Оснащена регулятором полум'я та кнопкою п'єзопідпалу.
Характеристики:
- Матеріал – нержавіюча сталь 304, алюмінієвий сплав, мідь
- Розмір – 435x315x128 мм
- Розмір у складеному вигляді – 360x246x68 мм
- Потужність – 4500 Вт
- Вага – 2,2 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 2.2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал газовой горелки | Нержавеющая сталь |
| Номинальная мощность | 4500 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Резьбовой |
| Тип оборудования | Плита |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Серебристий |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 128 мм |
| Длина | 435 мм |
| Ширина | 315 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 730 ₴








