Туристичне розкладне ультралегке ліжко Naturehike NH19JJ006 алюміній
Ліжко Naturehike відрізняється особливою конструкцією, тому відноситься до ультралегких моделей. Даний варіант ліжка має привабливий зовнішній вигляд та характеризується відмінною функціональністю.
Важливою перевагою ліжка є можливість регулювання висоти від 17 до 38 см відповідно до потреб. Каркас виконаний з алюмінієвого сплаву, який відрізняється легкістю та міцністю. Складне ліжко Naturehike NH19JJ006 здатне витримувати велике навантаження.
Таке складане ліжко важить лише 2,3 кг. Тому транспортувати її просто і легко, у складеному вигляді займає небагато місця. Додатково є сумка для зберігання, яка захистить поверхню ліжка від забруднень та пошкоджень.
Поверхня ліжка виготовлена з водонепроникного матеріалу, який забезпечує циркуляцію повітря. Нейлон відрізняється особливою міцністю та захищений від розривів.
Характеристики:
- верхнє покриття – нейлон 600D;
- легкий та міцний алюмінієвий каркас;
- вага 2,3 кг;
- висота ліжка регулюється;
- розмір у розкладеному вигляді – 190 x 65 x 38 см;
- розмір у складеному вигляді – 52 x 19 см;
- витримує навантаження до 150 кг;
- надкомпактний дизайн.
Кольори в наявності: Бежевий та Чорний
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Материал каркаса раскладушки | Алюминиевая труба |
| Основание спального места раскладушки | Нейлон |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Вес | 2.3 кг |
| Высота | 38 мм |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 65 мм |
- Цена: 6 580 ₴




