Складаний туристичний стіл BRS-Z31
Складаний стіл BRS-Z31 дуже зручний в умовах походу або вилазки. Такий стіл, який легко складається та розкладається, дає затишок та комфорт під час відпочинку на відкритому повітрі. У нього надійні стійкі ніжки, пристосовані до різних типів рельєфу. Високоміцна стільниця стійка до подряпин та пошкоджень. Всі комплектуючі виготовлені з високоміцного алюмінієвого сплаву, щоб гарантувати безпечне та стабільне тривале застосування. Гумова прокладка довкола не дає столу розгойдуватися.
Стіл міцний, надійний, стійкий до зношування та пошкоджень. У складеному вигляді він займає мало місця, а розкласти його не є складним. Модель чудово адаптована до умов навколишнього середовища, тому її оптимально використовувати на пікніках, туристичних походах, на дачі, на рибалці. Важить виріб 4,1 кг. Габарити у складеному вигляді: 75,5 * 14,5 * 19,5 сантиметра. Габарити в розкладеному положенні: 69*69*47-77 см (висота регулюється).
Характеристики столу:
- невеликий складаний стіл для активного відпочинку на свіжому повітрі;
- міцний, стійкий до зношування;
- виготовлений із застосуванням алюмінієвого сплаву;
- дає зручність у польових умовах;
- стійкі надійні ніжки;
- стільниця, стійка до зносу та пошкоджень;
- стіл не розгойдується;
- пристосований до різних типів рельєфу;
- вага складає 4,1 кг;
- розміри у складеному вигляді: 75,5*14,5*19,5 сантиметра;
- розміри у розкладеному вигляді: 69*69*47-77 сантиметрів (висота регулюється).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Материал столешницы | Алюминий |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 4.1 кг |
| Высота | 770 мм |
| Длина | 690 мм |
| Ширина | 690 мм |
- Цена: 3 799 ₴





