
Розкладний туристичний стіл полегшений Naturehike NH19Z027-Z сітка-карбон (Чорний) Q-STORE -shopping-without-problems-
5 840 ₴
- Нет в наличии
- Код: 712352
Розкладний туристичний стіл полегшений Naturehike NH19Z027-Z сітка-карбон
Якщо ви, як і багато інших людей, не можете відмовити собі в реалізації можливості провести незабутні вихідні на березі річки, у лісі чи на пляжі, тоді вам потрібен такий стіл. Ця покупка допоможе вам створити дивовижну атмосферу під час відпочинку на природі, а головне – зайняти комфортну позу під час трапези і не тільки. У розкладеному вигляді габарити становлять 59*40*39 см.
Стільниця виконана з сітки, що відрізняється міцністю, тому ви можете без остраху розмістити на столі все, що вам потрібно. У столі є 2 спеціальні кишеньки з нейлону - в них можна розмістити дрібне сміття, пляшки з водою і не тільки. Каркас виготовлений з карбону, який не тільки полегшує загальну вагу виробу, але й збільшує зносостійкість. Стіл витримує навантаження до 30 кг, розкладається шляхом встановлення кронштейнів із АВС-пластику.
Стіл зручно транспортувати – його можна зберігати та переносити у чохлі. У складеному вигляді його габарити складають 43*11,5 см. Це полегшена модель, що важить 600 грам – нести такий предмет зможе навіть дитина. При цьому цей параметр не позначається на експлуатаційних характеристиках столу і демонструє хороші показники при використанні.
Виріб відрізняється ідеальними експлуатаційними характеристиками і тому прослужить вам не один рік.
Характеристики:
- Тип товару – стіл розкладний
- Модель - Naturehike NH19Z027-Z
- Застосування – для кемпінгу, активного відпочинку
- Сезонність – всесезонний
- Розмір у розкладеному вигляді – 59*40*39 см
- Розмір у складеному вигляді – 43*11,5 см
- Вага – 600 гр
- Навантаження – до 30 кг
- Наявність кишень
- Стільниця – сітка
- Матеріал каркасу – карбон
- Є чохол
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 0.6 кг |
| Высота | 390 мм |
| Длина | 590 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Цена: 5 840 ₴



