Розкладний туристичний стіл з полицями Naturehike CNH22JU031
Складаний стіл CNH22JU031 має три поверхні для зберігання похідного приладдя: стільницю та дві внутрішні полички. Загальна ємність моделі сягає 100 л.
Конструкція складається з каркасу та зовнішньої тканинної частини, зафіксованої за допомогою липучок. Передні дверцята забезпечують швидкий доступ до предметів, що зберігаються всередині, і закривається на застібку-блискавку. Задня стінка виконана із сітки для покращення циркуляції повітря у внутрішньому просторі столу.
З зовнішнього боку також передбачена одна кишеня та ряд дрібних петель для фіксації туристичних інструментів та інших елементів похідного спорядження.
Матеріал каркасу – алюмінієвий сплав. Незважаючи на легку вагу, метал демонструє стійкість до інтенсивних навантажень і протистоїть деформуванню. Ще одна важлива особливість алюмінію – несприйнятливість до корозії.
У пошитті зовнішньої частини столу застосовується тканина Оксфорд 600D з водовідштовхувальними властивостями. Це синтетичний матеріал особливої щільності, який не розтягується і зберігає свою первісну форму та структуру навіть через безліч прань.
Стіл важить 3.3 кг і поставляється у сумці-чохлі для зберігання. Розміри конструкції в складеному положенні не перевищують 48.5 х 54 х 9 см. Модель швидко розкладається і характеризується стійкістю завдяки ковзанням на кожній з чотирьох ніжок. У встановленому вигляді габарити столу сягають 48.5 х 48.5 х 54 см.
Характеристики:
- складаний стіл з двома внутрішніми полицями для організації місця відпочинку на природі і зберігання спорядження, що переноситься;
- колір – бежевий;
- каркас із алюмінієвого сплаву;
- зовнішня частина пошита з водовідштовхувальної тканини Оксфорд 600D;
- спереду є дверцята на застібці-блискавці;
- задня стінка із сітки відповідає за вільну циркуляцію повітря у внутрішньому просторі конструкції;
- наявність зовнішньої кишені та петель для зберігання дрібних предметів;
- ковзані накладки на ніжках забезпечують каркасу стійкість;
- розміри у встановленому положенні – 48.5 х 48.5 х 54 см;
- розміри у складеному вигляді – 48.5 х 54 х 9 см;
- вага – 3.3 кг;
- гарантія складає 1 рік.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Материал столешницы | Алюминий |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бежевый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 3.3 кг |
| Высота | 485 мм |
| Длина | 540 мм |
| Ширина | 485 мм |
- Цена: 3 299 ₴





