
Розкладний туристичний стіл Naturehike CNK2300JU010 алюміній (Бежовий) розмір S Q-STORE -shopping-without-problems-
3 199 ₴
- Нет в наличии
- Код: 712343
Розкладний туристичний стіл Naturehike CNK2300JU010 алюміній
За допомогою складаного столу CNK2300JU010 від Naturehike можна облаштувати місце відпочинку під час пікніка, кемпінгу або риболовлі. Модель виготовлена з алюмінієвого сплаву 6063. Це нержавіючий метал, який підвищує зносостійкість конструкції, а також робить її на 40% легшим за аналогічні вироби з натуральної деревини.
Для встановлення столу достатньо розкласти основу та зафіксувати на ньому стільницю за допомогою клямок. У розкладеному положенні розміри моделі досягають 57 см (довжина) х 60 см (ширина) х 44 см (висота), тому можуть вільно розміститися від 1 до 2 осіб.
Стіл не схильний до іржі, пошкоджень і легко очищається за допомогою вологого рушника. На нього можна встановити туристичну плиту, похідний посуд, покласти харчові продукти та дрібне приладдя загальною вагою до 30 кг. Нековзкі накладки на ніжках надають конструкції ще більше стійкості.
Розміри складеного столу не перевищують 76.5 x 19.5 x 9.5 см. Компактність та легка вага, що дорівнює 3 кг, полегшують транспортування моделі. Для цього можна використовувати фірмовий чохол із двома ручками.
Характеристики:
- складаний стіл для туризму, пікніка, активного відпочинку на природі;
- колір – бежевий;
- матеріал – алюмінієвий сплав 6063;
- max навантаження – до 30 кг;
- наявність антиковзних накладок на ніжках;
- розміри у розкладеному положенні – 57 х 60 х 44 см;
- розміри у складеному вигляді – 76.5 x 19.5 x 9.5 см;
- вага – 3 кг;
- гарантія – 1 рік.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Материал столешницы | Алюминий |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бежевый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 3 кг |
| Высота | 440 мм |
| Длина | 570 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Цена: 3 199 ₴









