Розкладний туристичний стіл Naturehike CNH22JU050 алюміній
Маленький, легкий і компактний стіл Naturehike CNH22JU050 - те, що потрібно для вилазки до річки, в гори і т.д. З таким предметом меблів із алюмінієвого сплаву випити чай або перекусити буде набагато зручніше. У розкладеному вигляді стіл має габарити 40,5*29*30,5 см, достатньо для того, щоб розмістити прилади та закуски для невеликої групи людей.
Важить розкладний предмет меблів всього 1 кг, тому доручити його перенесення можна навіть дитині. Ідеально підходить для туристичних походів, не кажучи вже про мандрівки на авто. Крім невеликої ваги відрізняється виріб компактними розмірами – у складеному вигляді його розмір становить 11*14*29 см. Зручність транспортування надає наявність чохла.
Незважаючи на невелику вагу, виріб відрізняється стійкістю та витримує порівняно високе навантаження – до 50 кг. Цей показник був протестований за допомогою польових та лабораторних випробувань Naturehike.
Конструкція столу продумана таким чином, щоб навантаження розподілялося рівномірно і конструкція, що несе, не страждала. На ніжках столу є антиковзкі накладки.
Замовивши такий стіл, ви забезпечите собі максимальний комфорт під час заміського відпочинку та залишитеся задоволеними, адже його експлуатаційні характеристики знаходяться на висоті.
Стіл можна використовувати для роботи з ноутбуком.
Характеристики:
- Тип товару – стіл розкладний
- Модель – Naturehike CNH22JU050
- Застосування – для кемпінгу, активного відпочинку
- Сезонність – всесезонний
- Розмір у розкладеному вигляді – 40,5*29*30,5 см
- Розмір у складеному вигляді – 11*14*29см
- Вага -1 кг
- Навантаження – до 50 кг
- Є чохол
- Є антиковзкі накладки
Кольори в наявності – темно-зелений та коричневий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимально допустимая нагрузка | 50 кг |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Материал столешницы | Алюминий |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 1 кг |
| Высота | 305 мм |
| Длина | 405 мм |
| Ширина | 29 мм |
- Цена: 2 080 ₴






