Розкладний круглий стіл Naturehike CNH22JU035 алюміній
Компактний стіл Naturehike CNH22JU035 стане в нагоді для облаштування місця відпочинку під час пікніка, риболовлі, кемпінгу або пішої подорожі. Модель важить всього 470 г, у той же час її розміри у встановленому положенні досягають 43 х 34 х 45 см.
Конструкція складається з двох частин: каркасу та круглої стільниці. Обидва елементи виготовлені з алюмінієвого сплаву 7001, що відрізняється міцністю та ефективно протистоїть корозії.
Стільниця кріпиться на каркасі за допомогою різьбового з'єднання. Ця особливість розширює сферу застосування виробу: каркас можна використовувати окремо як штатив для встановлення камери або кемпінгового ліхтаря.
Каркас із трьома ніжками характеризується стійкістю, тому на стільницю можна не тільки класти дрібне приладдя, а й ставити столовий посуд, чайник і т.д. Під стільницею можна розтягнути сітчасту полицю, яка надає додаткове місце для зберігання предметів, що переносяться.
Стіл складається з розмірів 35 х 5 см. Для цього потрібно від'єднати стільницю від каркаса, а потім скласти ніжки. Щоб частини ніжок не загубилися під час транспортування, вони з'єднані між собою еластичними шнурами.
Модель поставляється у комплекті з поліестеровим чохлом для зберігання. Він закривається за допомогою шнура із пластиковим фіксатором.
Характеристики:
- портативний стіл для облаштування місця відпочинку на природі;
- колір – чорний;
- розмір L;
- матеріал – алюмінієвий сплав 7001;
- стільниця кріпиться на каркасі за допомогою різьбового з'єднання;
- каркас можна використовувати як штатив для камери або кемпінгового ліхтаря;
- є сітчаста поличка для зберігання дрібного приладдя;
- у встановленому положенні розміри досягають 43 х 34 х 45 см;
- розміри у складеному вигляді – 35 х 5 см;
- вага – 470 г;
- гарантія – 1 рік.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Материал столешницы | Алюминий |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 0.47 кг |
| Высота | 450 мм |
| Длина | 430 мм |
| Ширина | 340 мм |
- Цена: 2 290 ₴









