Кемпінгова етажерка з полицями Naturehike CNH22JU018 натуральне дерево
Красива і стильна етажерка Naturehike CNH22JU018 виготовлена із сосни. Вона має 3 полички, призначені для зберігання спецій, а також одну висувну скриньку для зберігання столових приладів. Також у неї є підвісні полиці, на яких можна кріпити посуд або рушники та висувну скриньку для будь-яких дрібниць. Модель швидко і просто складається. Для зручного перенесення у неї передбачені ручки, виготовлені з мотузки, які не впиваються в шкіру навіть за тривалих походів.
Елегантна етажерка може стати чудовим доповненням дружніх вечірок у дворі чи на природі. У розкладеному вигляді її розміри становлять 75х9, 5х35 см, цього достатньо для облаштування міні-кухні. У складеному стані габарити етажерки 25х19х35 см, тому вона займає зовсім небагато місця у процесі зберігання. Вага виробу всього 2 кг, завдяки чому можна брати із собою на відпочинок у лісі чи горах.
Характеристики:
- етажерка з полицями та висувною скринькою;
- матеріал: новозеландська сосна;
- габарити: у розкладеному вигляді 75*9.5*35 см, у складеному 25*19*35 см;
- вага: 2 кг;
- колір: коричневий;
- гарантія 1 рік із моменту придбання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота этажерки | 350 мм |
| Глубина этажерки | 95 мм |
| Корпус (каркас) этажерки | натуральное дерево |
| Полки этажерки | натуральное дерево |
| Тип мебели | этажерка |
| Тип этажерки | прямая |
| Фасады этажерки | натуральное дерево |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый |
| Ширина этажерки | 750 мм |
- Цена: 2 020 ₴









