
Розкладний стіл Naturehike NH20JJ020 1680D Oxford алюміній (Чорний) розмір L Q-STORE -shopping-without-problems-
1 679 ₴
- Готово к отправке
- Код: 7123341
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розкладний стіл Naturehike NH20JJ020 1680D Oxford алюміній
Складаний стіл для туризму, активного відпочинку. Міцний та надійний похідний столик має компактні габарити, стабільні ніжки, які не ковзатимуть по траві. Хороша здатність, що несе. У складі – міцний та зносостійкий сплав алюмінію.
Це портативна модель, яка у складеному вигляді займе зовсім мало місця. У складі також стійка до розривів тканина Оксфорд 1680D, матеріал високої густини, дихаюча, зносостійка. Розмір моделі – L.
Характеристики:
- складний стіл для туризму, активного відпочинку;
- розмір моделі – L;
- основні переваги: міцний, портативний, стійка конструкція, зносостійкий;
- витримує вагу до 25 кг;
- розміри столу: 75х55х52 сантиметри;
- важить близько 0,95 кг.
Кольори в наявності: Чорний та Бежевий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимально допустимая нагрузка | 25 кг |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Материал столешницы | Ткань |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 0.05 кг |
| Высота | 52 мм |
| Длина | 75 мм |
| Ширина | 55 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 679 ₴





