Розкладний туристичний стіл Naturehike NH19Z008-Z алюміній
Кемпінг, пікнік на природі, риболовля або відпочинок на пляжі, туристичний стіл Naturehike NH19Z008-Z здатний принести справжнє задоволення в активне дозвілля, надаючи достатньо місця для приготування їжі на польовій кухні та насолоди улюбленими стравами далеко від дому.
Модель має складну конструкцію. У її виробництві використаний алюмінієвий сплав, що відрізняється легкістю та зносостійкістю, дозволяючи столу витримувати навантаження до 20 кг. Крім того, алюміній демонструє несприйнятливість до появи іржі та невибагливість у догляді – після використання достатньо протерти стільницю чистою ганчіркою, щоб усунути краплі жиру та рідини з металевої поверхні.
Меблі легко розкладаються і досягають розмірів 41 х 34.5 х 29 см у встановленому положенні. Габарити складеної конструкції становлять 41 х 11 см, підвищуючи її портативність.
Стіл важить 1 кг. Він поставляється у фірмовому чохлі, який захищає виріб від негативного впливу вологи та появи подряпин при транспортуванні та зберіганні.
Характеристики:
- складний стіл для облаштування місця відпочинку під час подорожі, пікніка, риболовлі;
- розмір S;
- матеріал – алюміній, несприйнятливий до корозії;
- максимальне навантаження – 20 кг;
- розміри у встановленому положенні – 41 х 34.5 х 29 см;
- складається із розмірів 41 х 11 см;
- вага – 1 кг;
- у комплекті є чохол для зберігання;
- гарантія – 1 рік.
Кольори в наявності – Чорний та Сірий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимально допустимая нагрузка | 20 кг |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Материал столешницы | Алюминий |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 1 кг |
| Высота | 29 мм |
| Длина | 410 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Размеры стола в сложенном виде | |
| Высота в сложенном виде | 110 мм |
| Ширина в сложенном виде | 410 мм |
- Цена: 1 160 ₴









