Туристичний двомісний намет Кемпінг Airy 2
Особливості:
- Два тенти: вологостійкий зовнішній і "дихає" внутрішній. При перепадах температур повітряний простір між ними відводить конденсат із намету.
- Вологостійка намету: 3000 мм водяного стовпчика. Усі шви проклеєні водонепроникною стрічкою. Модель надійно захищає від вологи навіть у найсильніший дощ.
- Намет повнорозмірний, за рахунок чого він дуже просторий.
- Матеріал підлоги-довговічний, високоміцний армований поліетилен, 120 г/м2. Не промокає, стійкий до стирання.
Додатково:
- Модель Airy 2 має два вентиляційні вікна;
- Вхід у намет захищений москітною сіткою;
- Намет оснащений спеціальними кишенями для дрібних речей та зручно розташованим кільцем для підвішування ліхтаря;
- У тамбурі намету можна покласти рюкзаки та інші речі, що дуже важливо у дощові дні;
- Невелика вага намету (дозволяє використовувати її у тривалих піших походах влітку або просто для відпочинку за містом);
- Для упаковки та транспортування передбачено компактну сумку, яка продається в комплекті з наметом.
Характеристики:
- Кількість місць: 2
- Розмір: 260 х 135 х 120 см
- Кількість шарів: 2
- Зовнішній тент: поліестер 3000 мм, 185T з покриттям PU
- Внутрішній тент: поліестер, що дихає, 170T
- Підлога: армований поліетилен 120 г/м2
- Каркас: фіберглас 8.5 мм / 7.9 мм
- Вага: 3.5 кг
- У комплекті: упаковка у вигляді сумки
- Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество входов | 1 |
| Количество комнат | 1 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество спальных мест | 2 |
| Количество тамбуров | 1 |
| Назначение | Трекинговые |
| Окна вентиляции | 2 |
| Особенности палатки/тента | Вентиляционные окна, Тамбур |
| Сезон | Весна/Осень |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Синий |
| Вес | |
| Вес | 3.5 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 3000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 120 см |
| Длина | 260 см |
| Ширина | 135 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фиберглас |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Армированный полиэтилен |
| Материал тента | Полиэстер |
Информация для заказа
- Цена: 3 689 ₴


