Надлегкий тримісний намет з футпринтом Naturehike Cloud Up 3 Updated NH18T030-T 20D
Намет Naturehike Cloud Up 3 Updated NH18T030-T 20D призначений для трьох осіб. Вона має у розкладеному вигляді форму півсфери. Міцна, надійна конструкція, ефективний захист від вологи, вітру, сонячних променів. Ступінь стійкості до вологи – 4000 мм водяного стовпа. Колір моделі – темно-зелений. Матеріал у складі виробу – нейлон 20D з поліуретановим покриттям, жердини виготовлені із міцного сплаву алюмінію 7001.
Намет характеризується гарною повітропроникністю. Її легко встановити та зручно використовувати. Оптимальна для різноманітних видів активного відпочинку, туризму. Розміри моделі становлять: 110 сантиметрів – висота, 300 сантиметрів – довжина. Важить 2,7 кілограма, що є ультралегкою вагою. У складеному вигляді габарити: 16*50 сантиметрів.
Характеристики:
- намет тримісний;
- тип – півсфера;
- рівень вологостійкості: 4000 мм водяного стовпа;
- колір – темно-зелений;
- матеріал: нейлон 20D з поліуретановим покриттям;
- розміри моделі: 110 сантиметрів – висота, 300 сантиметрів – довжина;
- вага складає 2,7 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество входов | 1 |
| Количество комнат | 1 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество спальных мест | 3 |
| Количество тамбуров | 1 |
| Назначение | Трекинговые |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | |
| Вес | 2.7 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 4000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 110 см |
| Длина | 300 см |
| Ширина | 180 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюминий |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Нейлон |
| Материал тента | Нейлон |
- Цена: 9 380 ₴







