
Двомісний намет зі сферичним куполом Naturehike Cloud Peak 2 NH17K240-Y 20D (Темно-зелений) Q-STORE -shopping-without-problems-
10 910 ₴
- Нет в наличии
- Код: 712299
Двомісний намет зі сферичним куполом Naturehike Cloud Peak 2 NH17K240-Y 20D
Модель Cloud Peak II відноситься до чотирисезонних наметів і має класичну сферичну форму, яка проста в установці та зручна в експлуатації. Даний намет відрізняється високою вентильованістю та оптимальною водонепроникністю, за рахунок чого відпочинок усередині стає максимально комфортним незалежно від погоди.
Основним матеріалом, що використовується в пошиття як зовнішнього, так і внутрішнього наметів, виступає нейлон 20D - надтонкий матеріал з високими показниками міцності. Тканина не розтягується під час фізичного впливу і не рветься за високих навантажень, за рахунок чого намет зберігає зовнішній вигляд і функціональність протягом багатьох сезонів. Поверхня зовнішнього намету оброблена за допомогою поліуретану, що утворює на тканині тонкий шар водонепроникністю 4000 мм водяного стовпа. Покриття є надійним захистом матеріалу від намокання, тому внутрішнє місце залишається сухим, навіть якщо зовні йде дощ.
Дно намету також пошито з нейлону з PU покриттям, щоб захистити відпочиваючого від вологи і протягів, що піднімаються з землі. Каркас Cloud Peak II повністю виготовлений з легкого та гнучкого алюмінію 7001, який відрізняється стійкістю до корозії та деформацій при тривалих навантаженнях під час інтенсивних опадів чи вітряної погоди.
Розміри намету у встановленому вигляді дозволяють розміститися всередині двох користувачів. При цьому завдяки наявності двох тамбурів залишається достатньо місця, щоб розмістити спорядження, що переноситься, змінний одяг і взуття. Ширина моделі становить 274 сантиметри (130 сантиметрів – максимальна ширина зони для сну, 72 + 72 сантиметри – ширина тамбурів). Довжина місця для відпочинку дорівнює 210 сантиметрів. Висота конструкції сягає 105 сантиметрів.
У складеному вигляді габарити намету Cloud Peak II зменшуються до 50х15 см. Комплект включає всі необхідні для встановлення аксесуари: кілочки (16 шт), вітровідтяжки (6 шт), чохол для зберігання. Повна вага з футпринтом складає 2.52 кілограми.
Характеристики:
- чотирисезонний намет для відпочинку в польових умовах;
- форма – сфера;
- кількість місць – 2;
- матеріал намету – нейлон 20D;
- рівень водонепроникності – 4000 мм (PU покриття);
- колір – темно-зелений;
- матеріал дна – нейлон 20D;
- матеріал каркасу – алюміній 7001;
- дихаюча сітка з поліестеру В3;
- розміри у встановленому вигляді – 210 х (130+72+72) х 105 сантиметрів;
- розміри у складеному положенні – 50 х 15 сантиметрів;
- вага – 2.52 кілограми.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество входов | 2 |
| Количество комнат | 1 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество спальных мест | 2 |
| Назначение | Трекинговые |
| Сезон | Всесезонный |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | |
| Вес | 2.52 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 4000 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 105 см |
| Длина | 274 см |
| Ширина | 200 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюминий |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Нейлон |
| Материал тента | Нейлон |
- Цена: 10 910 ₴



