Універсальна мобільна батарея Borofone BJ19A 20000mAh PD20W+QC3.0
Портативна зарядка Borofone BJ19A PD20W+QC3.0 20000 мАг - надійний зарядний пристрій для Ваших гаджетів
Портативна зарядка Borofone BJ19A - це передовий пристрій для швидкої та зручної зарядки практично будь-якого сучасного гаджета з максимальним комфортом. Це компактний пристрій, виконаний у стильному дизайні з матовими та глянсовими деталями, без гострих кутів, що робить його приємним на дотик та зручним у використанні.
Особливості:
- Дизайн та матеріали: Корпус виготовлений з міцного ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату, що забезпечує надійність та захист пристрою.
- LED Індикатори: Індикатори допомагають відстежувати рівень заряду батареї та активуються за допомогою кнопки.
- Рознімання: Включає роз'єм Micro-USB для заряджання, USB-порт і універсальний роз'єм Type-C, що підтримує двостороннє підключення.
- Швидка Зарядка: Підтримка PD3.0, QC3.0/2.0, FCP та AFC для швидкого заряджання вбудованої батареї ємністю 20000 мАг та підключених пристроїв.
- Максимальна потужність: Максимальна потужність на вході становить 18 Вт, а максимальні значення струму та вихідний потужності становлять 3 А та 20 Вт відповідно.
Моделі від бренду Borofone поєднують виняткову якість та елегантний дизайн, забезпечуючи надійний та швидкий зарядний пристрій для ваших портативних гаджетів. Не залишайтеся без енергії за будь-яких умов завдяки портативній зарядці Borofone BJ19A.
Характеристики:
- Вид: павербанк;
- Призначення: для ноутбуків, електронної книги, для планшетів, для телефонів, смарт-годин;
- Місткість батареї: 20000 мАг;
- Номінальна ємність: 11800 мАг;
- Вхід: micro-USB/Type-C: 5В/3 А макс.;
- Вихід: USB-A 5 В/3 А;
- Вихід: Type-C 5/2.4 А PD;
- Загальний вихід: 5 В/3 А;
- Індикатор рівня заряду батареї: так;
- Акумулятор: літій-полімерний;
- Розмір: 145х70х15 мм;
- Вага: 408 г;
- Колір: чорний.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Быстрая зарядка |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Power bank |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет | Черный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 500 г |
| Высота | 25 мм |
| Длина | 140 мм |
| Ширина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 249 ₴







