
Універсальна зарядна батарея Hoco J123B 30000mAh Element PD20W+QC3.0(22.5W) Чорний Q-STORE -shopping-without-problems-
1 699 ₴
- Нет в наличии
- Код: 712272
+380 (67) 273-25-01
Універсальна зарядна батарея Hoco J123B 30000mAh Element PD20W+QC3.0(22.5W)
Переваги даного Power Bank:
- Має велику ємність 30000mAh, що гарантує тривалий час роботи пристроїв.
- Підтримка швидкого заряджання
- Вбудований ліхтарик
- Є ремінець для зручного перенесення
- Цифровий світлодіодний дисплей, що відображає рівень заряду
- Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку.
- Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank
- Довговічна та енергоефективна A+ полімерна батарея
- Заряджання павербанку через роз'єм Type-C, Micro USB, Lightning
Характеристики:
- Бренд: HOCO
- Модель: J123B
- Місткість: 30000mAh
- Номінальна ємність: 16500mAh
- Вхід Type-C, Micro USB, Lightning: 18W
- Вихід USB 1: 22.5W
- Вихід USB 2,3: 5V/2A
- Вихід Type-C: 20W
- Загальний вихід: 5V/3A
- Розміри: 168x83x33 мм
- Вага: 630 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Фонарик, Ремешок на руку |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Power bank |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет | Черный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 630 г |
| Высота | 33 мм |
| Длина | 168 мм |
| Ширина | 83 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 699 ₴





