Зарядний акумулятор Baseus Bipow Digital Display 20000mAh Overseas Edition 20W
Повербанк Baseus Bipow використовується для заряджання різних електронних пристроїв (смартфонів, смарт-годин, фітнес-браслетів, бездротових навушників, аудіоплеєрів тощо).
Місткість даного повербанку становить 20000 мАг. Її вистачить на три-шість повних циклів зарядки смартфона (залежно від моделі). При цьому ця зарядка може бути швидкою, з потужністю 20 Вт, оскільки ця універсальна мобільна батарея підтримує технології швидкого заряджання Quick Charge 3.0, Quick Charge 2.0, Power Delivery 3.0 (Apple), Power Delivery 2.0 (Apple), а також FCP/SCP (Huawe ) та AFC (Samsung).
Батарея повербанку – літій-полімерна (Li-pol).
Корпус пластиковий, на ньому вставка-дисплей. Цей LED дисплей забезпечений трьома режимами відображення: заряджання, сили струму, напруги.
Особливість моделі - наявність комбінованого роз'єму USB type C, який можна використовувати як вхідний, так і вихідний порт. А ролі універсального вихідного роз'єму служать 2 USB type A. Тоді як вхідним роз'ємом є micro USB type B 2.0.
Особливості:
- LED дисплей
- Підтримка швидкого заряджання
- 3 режими відображення на дисплеї
Характеристики:
- Ємність: 20000 мА·год
- Енергетична ємність: 74 Вт·ч
- Підтримка швидкого заряджання: Power Delivery 3.0
- Qualcomm Quick Charge 3.0
- Samsung AFC
- Huawei FCP
- Макс. вихідна потужність: 20 Вт
- Вихідні порти: 1 × USB-C
- 2 × USB-A
- Вихідний струм: USB-C 5V/2A, 9V/2.22A, 12V/1.5A, USB-A1&2 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
- Тип батареї: Li-Polymer
- Джерело/порт заряду вбудованої батареї: USB-C
- Micro-USB
- Особливості: дисплей
- У комплекті: кабель USB-A → Micro-USB
- Матеріал корпусу: пластик
- Розміри: 153 × 68.8 × 29.5 мм
- Кольори - Чорний та Білий
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Дисплей |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Power bank |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 29 мм |
| Длина | 153 мм |
| Ширина | 68 мм |
- Цена: 1 399 ₴










