
Автомобільний пуско-зарядний пристрій Jump Starter 29B Power Bank 99800 мАг Q-STORE -shopping-without-problems-
2 299 ₴
- Готово к отправке
- Код: 712219
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автомобільний пуско-зарядний пристрій Jump Starter 29B Power Bank 99800 мАг
Пуско-зарядний пристрій JUMP STARTER 29B WITH PUMP 99800 мАч – це компактний прилад, за допомогою якого можна за дві секунди запустити автомобільний двигун у разі розряду штатного акумулятора машини. Такий акумулятор буде незамінним для всіх автолюбителів та мандрівників на машині.
Можливості пристрою JUMP STARTER 29B:
- Запуск двигунів автомобілів, мотоциклів, катерів якщо ваш штатний акумулятор розряджений;
- Запуск двигунів автомобілів за низьких температур для посилення штатної акумуляторної батареї;
- Заряджання портативних електронних пристроїв: телефонів, планшетів, ноутбуків, модемів, фотоапаратів та інше;
- Напруга 12V;
- Діодний ліхтарик, що працює в трьох режимах (ліхтаря, стробоскопа, подачі сигналу "SOS").
- Пускозарядний пристрій JUMP STARTER 29B підходить для всіх видів транспортних засобів із системою електропостачання 12 В до 20 разів старту.
- Для запуску пристрій необхідно підключити за допомогою крокодилів до розрядженого акумулятора, почекати пару хвилин і можна заводити автомобіль
Особливості:
- Компактні розміри та невелика вага.
- Світлодіодна індикація стану заряду вбудованого акумулятора.
- Можливість заряджання портативних пристроїв.
- Оснащено портативним ліхтариком з підсвічуванням та запобіжною лампою SOS.
- Обладнано системою захисту від короткого замикання, перезаряджання та перевантаження.
Характеристики:
- Вага 500 г.
- Вихідна напруга12В/2А;
- Місткість батареї 99800 мАг;
- Заряджання батареї 4-5 годин;
- модель JX27;
- Розмір 160 х 80 х 30 мм;
- Сила вихідного струму 300А; Пікова сила струму: 600А
- Термін придатності до 3000 циклів;
- Температура -20 до +60 С;
- Тип Пускозарядний пристрій;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Емкость аккумулятора | 9980 А·ч |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пуско-зарядное |
| Ток заряда | 2 А |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 30 мм |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 299 ₴




