
Універсальна зарядна батарея Power Bank Borofone BJ20A Mobile 20000 mAh (Чорний) Q-STORE -shopping-without-problems-
1 129 ₴
- Нет в наличии
- Код: 712156
+380 (67) 273-25-01
Універсальна зарядна батарея Power Bank Borofone BJ20A Mobile 20000 mAh
Borofone BJ20A - новинка у світі павербанків. Головна особливість - чотири вбудовані кабелі: micro USB, Type-C, Lightning та USB, які закріплюються в корпус пристрою.
Павербанк виготовлений з ABS та PC пластику. Зручно тримається у руці. Має лише одну механічну кнопку включення/вимкнення, яка знаходиться на бічній частині корпусу.
Павербанк оснащений LED-дисплеєм, що показує рівень заряду.
Має два USB порти із силою вихідного струму по 2А. Місткості в 20000 mAh вистачає, щоб 3-4 рази зарядити смартфон.
Особливості:
- Місткість: 20000мАч, 74Wh
- Номінальна ємність: 11800mAh
- Вхід: USB/Micro-USB/USB-C 5V/2A
- Вихід: USB 1/2 – 5V/2A; Micro USB / USB-C / Lightning - 5V / 2A; загальний вихід – 5V/2A
- Дисплей: LED цифровий дисплей
- Матеріал: ABS + PC вогнетривкий корпус + літій-полімерна батарея
- Розмір: 150 х 70 х 29 мм
- Вага: 367 г
- Вбудовані кабелі: micro USB, USB, Type-C та Lightning
- Роз'єми: USB x 2, Type-C, Lightning
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Материал корпуса | Пластик |
| Набор переходников | Да |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Power bank |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет | Черный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 367 г |
| Высота | 29 мм |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 129 ₴





