Універсальна мобільна батарея Remax RPP-662 25200mAh QC+PD (22.5W+140W)
Переваги даного Power Bank:
- Модель павербанка потужністю 140W та ємністю 25200mAh, він здатний підтримувати роботу не тільки мобільних пристроїв, а й ноутбуків
- Інтелектуальна система керування напругою забезпечує оптимальну зарядку для різних пристроїв
- Наявність 1USB порту для зарядки ваших гаджетів і 2 універсальних роз'єму Type-C, здатних постачати живлення в обидві сторони
- Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank
- Заряд Повербанка через роз'єм Type-C
- Інтелектуальний кольоровий дисплей
Характеристики:
- Місткість батареї: 25200mAh
- Номінальна ємність: 15000mAh
- Матеріал: ABS+PC
- ВхідType-C 1/2: 5V3A, 9V3A, 12V3A, 15V3A, 20V5A, 28V5A, 140W(Max)
- Вихід USB1/2: 5V3A, 9V2A, 10V/2.25A, 12V/1.5A, 22.5W(Max)
- Вихід Type-C 1/2: 5V3A, 9V3A, 12V3A, 15V3A, 20V5A, 28V5A, 140W(Max)
- Розмір: 154*52*50 мм
- Вага: 645 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость аккумулятора | 25200 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Индикатор уровня заряда, Дисплей |
| Состояние | Новое |
| Тип | Power bank |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет | Синий |
| Цвет корпуса | Синий |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 645 г |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 154 мм |
| Ширина | 52 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 399 ₴








