
Універсальна зарядна батарея Remax RPP-609 60000mAh QC+PD (22.5W+20W) Led lamp (Зелений) Q-STORE -shopping-without-problems-
2 439 ₴
- Нет в наличии
- Код: 712154
+380 (67) 273-25-01
Універсальна зарядна батарея Remax RPP-609 60000mAh QC+PD (22.5W+20W) Led lamp
Повербанк REMAX RPP-609 ємністю 60000 мАг Green 20 Вт + 22.5 Вт з цифровим процентним дисплеєм з точною інформацією про стан заряджання акумулятора.
REMAX RPP-609 підтримує Power Delivery (20 Вт) та Quick Charge 3.0 (22,5 Вт) підзарядку, що дозволяє ефективно та швидко заряджати сучасні смартфони та планшети.
Оригінальний дизайн та армійський зелений відтінок повербанку REMAX RPP-609 надають йому стильного та привабливого вигляду. Компактні розміри та зручна навісна петля роблять його ідеальним для подорожей та використання на вулиці. REMAX RPP-609 підходить для підзарядки смартфонів, планшетів, навушників та інших електронних пристроїв, що підтримують заряджання PD та QC.
Характеристики:
- Виробник: Remax
- Акумулятор: Літій-полімерний (Li-Polymer) акумулятор
- Місткість акумулятора: 60000 мА·год
- Порт Type-C: Підтримує швидкий вхід QC2.0/QC3.0/FCP/AFC/SFCP/PE1.1/PE2.0/PD2.0/PD3.0
- Порт Type-C1: Підтримує вхідну напругу 5В-2.4А/9В-2А/12В-1.5А (18 Вт)
- Порт Type-C2: Підтримує вхідну напругу 5В-2.4А/9В-2А/12В-1.5А (18 Вт)
- Загальний вхід: Один вихідний порт 5В-2.4A/9В-2A/12В-1.5A (18 Вт макс.)
- Максимальна вихідна потужність одного порту USB-A: 5В-4.5А (22.5 В)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость аккумулятора | 60000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Особенности | Ремешок на руку |
| Состояние | Новое |
| Тип | Power bank |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1275 г |
| Высота | 97 мм |
| Длина | 176 мм |
| Ширина | 103 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 439 ₴


