Двомісний намет Naturehike P-Series NH18Z022-P 210T 65D
Намет Naturehike P-Series NH18Z022-P 210T/65D вміщує двох туристів. Він комфортний, практичний і його можна швидко і відносно легко встановити. Виготовлений із таких матеріалів, як: поліестер 210 Т, Тканина Оксфорд. Добре вентилюється, перебування всередині буде дуже зручним. Жерді для установки моделі-міцні та надійні, виготовлені зі сплаву алюмінію 7001. Тому сама конструкція також досить міцна та добротна.
Характеристики:
- намет для двох туристів;
- тип – півсфера;
- виготовлена з поліестеру 210 Т, тканини Оксфорд;
- каркас із сплаву алюмінію 7001;
- габарити намету: 200*(130+45)*100 сантиметрів;
- вага складає 2,1 кг;
- комплектація: 15 кілочків, 6 вітрових мотузок, дві жердини, сумка для зберігання.
Кольори в наявності: Темно-зелений, Помаранчевий та Темний хакі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество спальных мест | 2 |
| Назначение | Кемпинговые |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Вес | |
| Вес | 2.1 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 100 см |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 175 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюминий |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Оксфорд |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Темный хаки |
Информация для заказа
- Цена: 4 040 ₴








