
Двомісний кемпінговий намет Naturehike CNK2300ZP024 (Червоний) Q-STORE -shopping-without-problems-
6 160 ₴
- Готово к отправке
- Код: 7121321
Двомісний кемпінговий намет Naturehike CNK2300ZP024
Намет Naturehike забезпечить комфортний відпочинок для двох. У середині достатньо місця для дозвілля та сну. Намет виконаний у формі півсфери, його можна розмістити в кемпінг-зоні або наметовому таборі.
Конструкція відрізняється міцністю та надійністю, як основа використовується сплав алюмінію 7001. Завдяки цьому намет витримає навіть сильний вітер. Намет виконаний у вигляді півсфери, що дозволяє розширити корисний простір для відпочинку.
Намет із 2 входами, що захищає від комарів, також забезпечує циркуляцію повітря, що особливо актуально у спеку. Верхній тент виконаний з поліестеру 210Т, що забезпечує захист від вологи, що не боїться дощу. Завдяки наявності особливого напилення, верхній шар захищає від сонячних променів, що горять, ступінь сонцезахисту - СПФ 50. Внутрішній сітчастий тент - Оксфорд 150D. У такому наметі можна насолоджуватися відпочинком просто неба. Великою перевагою моделі є наявність бортиків, що захищають від промокання.
Процес установки простий та швидкий, не займає багато часу. Навіть у темний час доби встановити намет буде легко. Тент трисезонний.
Розмір намету після встановлення – 210 x 270 x 115 см. Для зручності транспортування є сумка. Вага двомісного тенту – 3 кг.
Характеристики
- трисезонний намет;
- форма – півсфера;
- зовнішній шар – поліестер 210Т;
- внутрішній шар – Оксфорд 150D;
- показник водонепроникності – 2000 мм;
- кількість місць -2;
- кількість входів – 2;
- матеріал каркасу – алюміній 7001;
- розмір після встановлення: 210 x 270 x 115 см;
- розмір у складеному вигляді: 46 x 16 x 16 см;
- вага – 3 кг;
- чохол-сумка для транспортування та зберігання.
Кольори у наявності – Жовтий; Червоний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество входов | 2 |
| Количество спальных мест | 2 |
| Назначение | Кемпинговые |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Цвет | Красный |
| Вес | |
| Вес | 3 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 2000 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 2000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 115 см |
| Длина | 210 см |
| Ширина | 270 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюминий |
- Цена: 6 160 ₴





