Універсальна мобільна батарея Borofone BJ27B Pindar 10.5W 30000mAh
Особливості:
- Міцний, зносостійкий корпус
- Приємна на дотик поверхня
- Акумулятор дуже зручний при транспортуванні
- Має середню вагу та оптимальні габаритні розміри, що дозволяє без проблем носити його в сумці
- Швидко та якісно заряджає будь-який портативний пристрій
- Вбудована система захисту від перевантажень, перегріву та перепадів напруги
- Можливість заряджати два девайси одночасно.
Характеристики:
- Бренд – BOROFONE
- Тип – зовнішній акумулятор
- Матеріал – ABS + PC вогнетривкий корпус
- LED індикатори відображають рівень заряду батареї
- Розміри - 146 х 69 х 42 мм
- Вага - 650г
- Місткість – 30000 мАг
Вихідна напруга:
- USB 1: 5V/2.1А
- USB 2: 5V/2.1А
Вхідна напруга:
- MicroUSB: 5V/2A
- Type-C: 5V/2A
Сумісність - універсальна
Комплектація:
- 1 х кабель
- 1 х фірмова упаковка
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Power bank |
| Цвет | Черный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 650 г |
| Высота | 42 мм |
| Длина | 146 мм |
| Ширина | 69 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 529 ₴





