Універсальна мобільна батарея Power bank Borofone BJ16A Cube 20000mAh
Borofone power bank BJ16A Cube – універсальна мобільна батарея великої ємності 20 000 mAh.
Завдяки наявним 4 роз'ємам Borofone power bank 20000mah служить портативним акумулятором для зарядки двох мобільних пристроїв в один момент. Таким чином, Borofone повербанк можна використовувати як зовнішній акумулятор для телефону і планшета одночасно. Ця портативна батарея BJ16A має 2 вхідні порти для заряду самого повербанка Micro-USB, USB-C і два вихідні USB для заряджання пристроїв невеликого розміру.
Повербанк borofone BJ16A компактного розміру, ергономічного дизайну, має стильний білий колір та такі характеристики:
- батарея Li-pol (літій-полімерна) на 20000 mAh - гарантія безпечної зарядки без перевантажень та замикань
- максимальна напруга 5В для вихідних портів
- потужність при підключенні одного пристрою – 20Вт
- максимальна сила струму 2A для всіх портів
- 4 роз'єми: Micro-USB, USB-C, USB-A 2 шт
- LED індикатор для визначення рівня заряду батареї
- портативний завдяки компактним розмірам 148x68x28мм і невеликій вазі 414г поміститься в кишеню або сумочку щоб брати з собою
- Ергономічний дизайн з ABS пластику та вогнетривкого полікарбонату (PC) забезпечує зручне використання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Быстрая зарядка |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Power bank |
| Цвет | Белый |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 414 г |
| Высота | 28 мм |
| Длина | 148 мм |
| Ширина | 68 мм |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴



