Газовий обігрівач + плита Alpen Camping IK-1100 під балон 2 в 1
Портативний газовий обігрівач, який відмінно підійде для прохолодних днів, дозволить приємно зігрітися в наметі.
Можливість горизонтального розташування дозволяє готувати на ньому теплу страву!
У плиті використовується газовий пальник з керамічною основою, який забезпечує оптимальну потужність нагріву на рівні 1,7 кВт, а також дуже економічним, адже витрата газу на максимальній потужності становить лише 108г/година!
Система, застосована в IK-1000, завдяки підігріву картриджа забезпечує його належну працездатність навіть при негативній температурі, так як замерзлі картриджі - звичайна проблема для печей інших компаній.
Плавне регулювання полум'я сприяє точному регулюванню температури відповідно до потреб.
Обігрівач працює на картриджах із цанговим затиском 227гр/400 мл, а також із використанням стандартного газового балона пропан/бутан.
Переваги:
- Незамінна в будь-якій ситуації, коли ми далеко від дому і хочеться смачної, теплої їжі або кави.
- проста у використанні та легка.
- точний контроль полум'я.
- емальовані грати печі.
- Сучасна форма.
- легкий та зручний дизайн.
Технічні характеристики:
- Запальничка: п'єзо з димовою трубкою
- Харчування: газ
- Витрата газу: 108 г/год (температура довкілля 20˚C)
- Функції: нагрівання / приготування їжі
- Потужність обігріву: 1,7 кВт
- Розміри: 275 х 275 х 180 мм
- Вага: 1825 г
- Тип конфорки: склокерамічна плита
- У комплекті є перехідник для шлангу на великий балон.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная мощность | 1700 Вт |
| Расход газового топлива | 108 г/час |
| Соединение баллона | Цанговое |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Цанговый |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Тип оборудования | Система |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 275 мм |
| Комплектация | |
| Плита | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.825 г |
| Длина | 275 см |
| Ширина | 180 см |
- Цена: 1 799 ₴










