Портативна Bluetooth колонка ABS-2661 з підсвічуванням
Портативна колонка ABS-2661 - відмінний варіант для організації свята, дня народження, або навіть просто для того, щоб взяти з собою на відпочинок на природу!
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- ВИХІДНА ПОТУЖНІСТЬ: 15 ВтX2
- ВХІДНА ПОТУЖНІСТЬ: 5 У постійного струму
- РОЗМІР ДИНАМІКА: 2,6 дюйма x 2
- ВІДСТАНЬ РОБОТИ BT: 10 М
- ЧУТЧІСТЬ: 280 дБ
- ЄМНІСТЬ АКУМУЛЯТОРА: 4000 мАг
- ЧАС ГРИ: (80% ОБСЯГУ): 2–3 ГОДИННИКИ
- ЧАС ЗАРЯДКИ: 4–5 ГОДИН.
- Розмір колонки: 295X120X118 ММ
- РОЗМІРИ УПАКОВКИ: 300X129X128MM Вага
- 1,32 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Интерфейсы | USB |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Суммарная мощность звука | 30 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть, USB-порт |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.32 кг |
| Высота | 120 мм |
| Глубина | 118 мм |
| Ширина | 295 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 659 ₴








