Портативна бездротова колонка NDR-1095 8 дюймів 6000Вт
Впустіть у своє життя потік чистого та потужного звуку з портативною акустикою NDR-1095. Це не просто колонка – це джерело неймовірних музичних можливостей та неповторного дизайну.
Поєднання стильного виконання та передових технологій робить NDR справжнім лідером у світі портативної акустики. Неважливо, ви знаходитесь вдома, на пікніку, або на вечірці, ця акустика готова супроводжувати вас своїм приголомшливим звуком та стильним світловим шоу.
Унікальний дизайн за допомогою світлодіодного підсвічування створює незвичайну атмосферу, підкреслюючи ваш індивідуальний стиль. Мікрофон і дистанційне керування роблять взаємодію з акустикою зручним та інтуїтивно зрозумілим.
Характеристики:
- Дерев'яний герметичний динамік. Стильна панель
- Зі світлодіодним дисплеєм
- З USB/TF/FM/AUX-радіо
- З основним регулюванням освітлення
- Літійова батарея великої ємності 4500mah
- Динаміка: 8 дюймів*2
- Вихідна потужність: 6000 Вт
- Джерело живлення: літієва батарея.
- Вхід постійного струму-9
- Вбудований акумулятор 18650
- Частотний діапазон 150-18 кГц
- Вихідна потужність RMS3@=thd 10%
- FM 87-108 МГц
- Розмір коробки: 323x317x685 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная частота | 18000 Гц |
| Минимальная частота | 150 Гц |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Тип | Портативные |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 685 мм |
| Глубина | 317 мм |
| Ширина | 323 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB |
| Особенности | Беспроводной пульт ДУ |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть |
Информация для заказа
- Цена: 8 699 ₴










