Професійна Bluetooth колонка NDR-A55 15-дюймова з бездротовим мікрофоном
Впустіть у своє життя потік чистого та потужного звуку з портативною акустикою NDR-A55. Це не просто колонка – це джерело неймовірних музичних можливостей та неповторного дизайну.
Поєднання стильного виконання та передових технологій робить NDR справжнім лідером у світі портативної акустики. Неважливо, ви знаходитесь вдома, на пікніку, або на вечірці, ця акустика готова супроводжувати вас своїм приголомшливим звуком та стильним світловим шоу.
Унікальний дизайн за допомогою світлодіодного підсвічування створює незвичайну атмосферу, підкреслюючи ваш індивідуальний стиль. Мікрофон та дистанційне керування роблять взаємодію з акустикою зручним та інтуїтивно зрозумілим.
Характеристики:
- Зі світлодіодним дисплеєм
- З USB/TF/BT/FM/AUX-радіо
- Герметичний дерев'яний корпус динаміка. Стильна панель
- З основним регулюванням гучності
- Літійова батарея великої ємності.
- Динамік: 15 дюймів*1
- Вихідна потужність: 1800 Вт.
- Вхід змінного струму 110–240 В та
- Вхід постійного струму 12 ст.
- Частотний діапазон 150-18 кГц
- Вихідна потужність RMS3@=thd 10% FM 87-108 МГц
- Розмір коробки: 410X346X645 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная частота | 18000 Гц |
| Минимальная частота | 150 Гц |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Тип | Портативные |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 645 мм |
| Глубина | 346 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | AUX-вход, USB |
| Особенности | FM-приемник, Беспроводной пульт ДУ |
| Поддерживаемые карты памяти | TF Card |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть |
Информация для заказа
- Цена: 6 829 ₴








