Бездротова Bluetooth-колонка NDR-Y15 15 дюймів 40 Вт з мікрофоном
Бездротова Bluetooth-колонка NDR-Y15 - це портативна акустична система з багатьма функціями в тому числі караоке, яку можна використовувати як в домашніх умовах так і для організації різних заходів, концертів.
Головні особливості - Зручний дизайн - портативність, робота на батареї - Різноманітність інтерфейсу (Bluetooth, AUX, USB, TF) - Функція караоке (мікрофон у комплекті)
Характеристики:
- Потужність: 40 Вт
- Конфігурація: 15-дюймовий бас 100 Магнітний бас + котушка високих частот
- Батарея: літієва батарея 7.4V450 0 мАг
- Особливості: USB, TF-карта, Bluetooth, екран, FM, кольорова коробка, зарядний пристрій, пульт дистанційного керування, TWS, залізна сітка, барвисті вогні.
- Розміри продукту: 430х335х675 мм
- Розмір зовнішньої коробки: 440х380х715 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Интерфейсы | USB |
| Особенности | Беспроводной пульт ДУ, FM-приемник |
| Поддерживаемые карты памяти | TF Card |
| Состояние | Новое |
| Суммарная мощность звука | 40 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 675 мм |
| Глубина | 335 мм |
| Ширина | 430 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 299 ₴






