
Універсальна зарядна батарея Konfulon Joko J12 Power Bank 20000Mah 22,5W (Чорний) Q-STORE -shopping-without-problems-
1 269 ₴
- Нет в наличии
- Код: 712035
Універсальна зарядна батарея Konfulon Joko J12 Power Bank 20000Mah 22,5W
Joko J12 20000 mAh — павербанк має швидке заряджання й оперативно зарядить ваш ґаджет. USB Type-C порт двосторонній, тобто з нього можна заряджати ваш смартфон, а також ним можна заряджати Power Bank. Є стаціонарний шнур для заряджання телефонів з Type-C що підвищує його переваги та зручність!
Ємність Konfulon Joko J12 становить 20 000 mAh, чого цілком вистачить, щоб автономно заряджати смартфон до 6 разів, залежно від місткості АКБ в самому смартфоні. Тому ця модель ідеально підходить користувачам, які бажають побути кілька днів якнайдалі від благ цивілізації. Водночас Ви залишатиметеся з зарядженими ґаджетами.
Портативна батарея Konfulon Joko J12 20 000 mAh має міцний корпус із високоякісних матеріалів. Він дуже практичний у використанні. Його зручно брати із собою в будь-яку подорож.
Має інтелектуальну систему захисту.
Особливості:
- Швидке заряджання
- Наскрізне заряджання — можливість заряджати power bank під час заряджання ґаджетів
- Інтелектуальна система захисту для безпечного та швидкого заряджання
- LED-дисплей
- Реальна потужність на 20000mAh
- Підтримка заряджання на iOS, Android, Windows
- Міцний корпус
Характеристики:
- Модель: J-12
- Призначення: для телефонів, для планшетів;
- Ємність батареї: 20000 мА·год;
- Акумулятор: літій-полімерний
- Вхід: Type-C PD 22.5 Вт
- Вихід: 2 виходи USB, Type-C PD 20 Вт
- Вага: 400 г
- Дисплей: цифровий дисплей
- Вхід: Type-C & MICRO 5V/2A 9V/2A 12V/1.5A
- Вихід 1: 2USB 4.5V/5A 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A
- Выход 2::Type-C PD 5V/3A 9V/2.22A 12V/1.67A
- Колір: чорний
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назначение | Для планшета |
| Особенности | Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Power bank |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Функции зарядки | Сквозная зарядка |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 400 г |
| Высота | 28 мм |
| Длина | 148 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Цена: 1 269 ₴







