Універсальна зарядна батарея ProTech B-05 Solar 20000Mah + вбудовані кабелі + ліхтарик
Power Bank ProTech B-05 Solar 20000Mah має стильний сучасний вигляд, дуже гідний вигляд, дасть Вам заряджати телефон та будь-які гаджети в будь-яких умовах.
Зовнішній акумулятор Protech B-05 - це унікальний і сучасний портативний зарядний пристрій з ємністю 20000 мА·ч, що відрізняється наявністю Led дисплея з кнопкою активації, портів USB, Type-C і вбудованих кабелів Micro USB, Type-C і Lightning для зарядки. Цей Power Bank має стильний сучасний вигляд, дуже гідний вигляд, дасть Вам заряджати телефон та будь-які гаджети в будь-яких умовах.
Порти та кабелі:
- USB та Type-C; MicroUSB порти для підзарядки;
- вбудований кабель MicroUSB для заряджання смартфонів на Android;
- вбудований кабель Type-C для заряджання гаджетів з цим входом;
- вбудований кабель Lightning 8 Pin для заряджання iPhone, iPad, навушників AirPods та інших гаджетів;
- вбудований кабель USB для заряджання самої батареї.
Портативний зовнішній акумулятор Protech B-05 використовується як зарядний пристрій для Android та iOS, а також будь-яких інших гаджетів та портативних пристроїв. Це чудовий помічник для людей, які багато часу проводять у смартфоні та потребують його постійної підзарядки, а також для тих, хто користується навушниками та іншими сучасними гаджетами.
Важливою особливістю цього зовнішнього акумулятора є його універсальність - наявність різних портів та перехідників дозволить Вам заряджати будь-який телефон або гаджет, причому з одночасною зарядкою 5 пристроїв. Такий унікальний Power Bank стане незамінним для активних користувачів різними гаджетами та телефонами.
Переваги:
- Універсальність – можна заряджати будь-яку портативну техніку;
- наявність вбудованих кабелів Micro USB, Type-C та Lightning;
- показ рівня заряду;
- Велика ємність на 20000 мАг;
- Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку;
- Інтелектуальна розробка ідентифікації IQ;
- Якісні матеріали та виготовлення;
- Сучасний стильний дизайн.
- Універсальна сумісність
Характеристики:
- Призначення: Для телефонів, планшетів, смарт-годин та браслетів
- Тип: Power Bank
- Місткість, мА·година: 20000
- Тип акумулятора: Li-pol (Літій-полімерний)
- Одночасно заряджуваних пристроїв: 5
- Вихідна напруга, V: 5
- Вихідний струм, А: 2,1
- Індикатор рівня заряду: Так (дисплей із індикатором рівня заряду)
- Швидка зарядка: Так
- Функції заряджання: QC швидка зарядка
- Заряджається від: USB, Type-C, Micro USB
- Вхідна напруга, V: 5
- Вхідний струм А: 2,5
- Особливості: Ліхтарик
- Колір корпусу: Чорний
- Матеріал корпусу: Пластик
- Країна-виробник: Китай
- Висота, мм: 25
- Ширина, мм: 65
- Довжина загальна, мм: 166
- Вага, мг: 430
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 2 мА |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Материал корпуса | Пластик |
| Набор переходников | Да |
| Особенности | Дисплей, Фонарик |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Power bank |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет | Черный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 430 г |
| Высота | 166 мм |
| Длина | 25 мм |
| Ширина | 65 мм |
- Цена: 1 149 ₴







