
Портативний бінокль Adler Focus 10х42 BaK4 Q-STORE -shopping-without-problems-
2 899 ₴
2 799 ₴
- Готово к отправке
- Код: 712021
Портативний бінокль Adler Focus 10х42 BaK4
Відкрийте для себе світ у всій його красі з нашим біноклем Adler Focus 10х42, що поєднує передові технології та стильний дизайн.
Наш бінокль дає вам можливість бачити світ із приголомшливою деталізацією. Простий у використанні односенсорний екран забезпечує дуже чітке зображення обох очей. З нашими окулярами з Bake+Fibre Molle Green Light ви зможете поринути в інший світ, відчуваючи всесвіт по-новому вже через 15 хвилин.
Переваги:
- Екстремальний захист: будь то сибірський холод (-70°) або пустельні піски Сахари (+300°), наш бінокль стане вашим вірним супутником у будь-яких умовах. Високоякісне гумове покриття та захист (IPX4) гарантують, що навіть сильний дощ чи падіння з висоти до 10 метрів не завадять.
- Унікальні фотографії : Багатобарвне зелене світло та блискуча колірна взаємодія затьмарюють багато інших моделей, дозволяючи вам робити унікальні знімки.
- Простота використання та кришталево чисті зображення : Наші клієнти відзначають, наскільки зручно використовувати бінокль і наскільки радісними та насиченими стають їхні пригоди завдяки кришталево чистим зображенням.
Насолоджуйтесь природою:
Просто вимкніть і насолоджуйтеся природою. Наш бінокль принесе вам радість і дозволить насолоджуватися свободою та красою природи, як ніколи раніше.
Цей бінокль стане незамінним супутником для всіх, хто прагне бачити світ у найдрібніших деталях та відчувати кожну мить пригод.
Технічні характеристики:
- Збільшення: 10x
- Діаметр об'єктива: 42 мм
- Вихідний діаметр: 4,2 мм
- Відстань від вихідної зіниці: 19,5 мм
- Конструкція призм: Призми даху
- Матеріал оптичної системи: скло БаК-4
- Тип покриття антивідблиску: Повне багатошарове покриття (FMC)
- Поле зору: 5 ° / 88 м на відстані 1000 м
- Сутінкова ефективність: 20,5
- Мінімальна дистанція спостереження: 5 м
- Діоптрійне регулювання: ± 5 D.
- Регулювання доріжки зіниць: 56 – 76 мм
- Наочники: поворотні
- Водостійкість: IPX5
- Матеріал корпусу: пластик
- Розміри: 155 х 130 х 62 мм
- Вага: 800 г
Комплектація:
- Бінокль Focus Eagle 10x42 RF 1000 м
- Кришки для об'єктивів та окулярів
- Неопреновий ремінь на шию
- Захисний футляр
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 0.8 кг |
| Высота | 62 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр объектива | 42 мм |
| Длина | 155 мм |
| Максимальная кратность | 10 х |
| Назначение | Общего назначения |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 130 мм |
- Цена: 2 799 ₴




