Іграшкове ліжечко для ляльок з постількою
Дитяче ліжечко для ляльок – це необхідна іграшка кожної маленької дівчинки. У набір входить комплект постільних речей:
- матрац,
- подушка,
- ковдру.
Підходить для ляльок Baby Born. З ліжечком для ляльок дівчинка матиме можливість розвивати численні сюжетно-рольові ігри, розвиваючи при цьому фантазію. Ліжечко виконане в ніжних тонах, що не дає вічкам маленької мами втомлюватися при тривалих іграх, одночасно забезпечує органічність і практичність зовнішнього вигляду.
Структура:
- Легко збирається та зручна у використанні
- Матеріал МДФ
- Компактна упаковка
Характеристика:
- Висота 36 см
- Ширина 36 см
- Довжина 49 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 36 мм |
| Длина | 49 мм |
| Материал | МДФ |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игрушечная мебель |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 36 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 290 ₴







