Дитяча полиця для іграшок
Дані корпусні меблі імітують рівні та відсіки "ракети", служать спеціальним місцем у дитячій кімнаті, де затишно живуть дитячі іграшки, ляльки, машинки, альбоми, розмальовки з олівцями та фарбами. Але також дитина може вигадати гру і відправити свої іграшки в міжпланетну подорож на космічному кораблі, наприклад.
В ігровій манері ви можете привчити дитину збирати іграшки. Цікава назва РАКЕТУ та дизайн дитячої полиці як постійного місця для іграшок буде притягувати дитину, і він, граючи, сам навчиться складати іграшки на свої місця.
Зараз у продажу є безліч кошиків для зберігання іграшок, але вони точно не замінять полицю-поверхівку в дитячу кімнату. Іграшки знаходяться в порядку, і в безпосередньому доступі у дитини - що може бути краще: полиця для машинок, полиця для ляльок, полиця під книг, ручок, олівців, конструктора.
Полиця "РАКЕТА" має ряд переваг:
- зручність для розміщення іграшок, книг, дитячих наборів;
- невисока ціна;
- компактність.
Підлогова конструкція з МДФ, розмір 90х62х25 см., має рівну поверхню, вкриту безпечною стійкою фарбою.
Біла кольорова гама підійде для будь-якого дитячого інтер'єру.
Характеристики:
- Полиця в дитячу, для іграшок, етажерка: 90х62х25 см
- Висота першої полички знизу 28 см, глибина 18 см.
- Висота другої полички 21 см, глибина 18 см.
- Висота третьої полички 15 см, глибина 16 см.
- Глибина четвертої полички 10 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Корзина |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Материал изготовления | |
| Корпус | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота стеллажа | 900 мм |
| Глубина стеллажа | 250 мм |
| Полки | МДФ |
| Форма стеллажа | прямой |
| Ширина стеллажа | 620 мм |
- Цена: 1 790 ₴





