Дитяча полиця для іграшок 7002 Корона
Ці корпусні меблі імітують рівні та відсіки «корони», забезпечуючи спеціальний захист у дитячій кімнаті, де живуть затишні дитячі іграшки, ляльки, машинки, альбоми, розмальовки олівцями та фарбами. Але також дитина може придумати гру і відправити свої іграшки у міжпланетну подорож космічним кораблем, наприклад.
У ручному ігровому режимі ви можете навчити дитину збирати іграшки. Цікава назва КОРОНА та дизайн дитячих поличок, як постійне місце для іграшок, притягуватиме дитину, і він, граючи, сам вчиться розкладати іграшки на свої місця.
Зараз у продажу є безліч кошиків для зберігання іграшок, але вони точно не замінять полицю-поверхівку в дитячу кімнату. Іграшки знаходяться в порядку, і в безпосередньому доступі у дитини - що може бути краще: полиця для машинок, полиця для ляльок, полиця під книг, ручок, олівців, конструктора.
Полиця «КОРОНА» має ряд переваг:
- зручність для розміщення іграшок, книг, дитячих наборів;
- низька ціна;
- компактність.
Підлогова конструкція з МДФ, розмір 90х62х25 см., має рівну поверхню, вкриту безпечною стійкою фарбою.
Біла квіткова гама підійде до будь-якого дитячого інтер'єру.
Характеристики:
- Полиця в дитячу, для іграшок, полиця: 90х62х25 см
- Висота першої полички становить 28 см, глибина 18 см.
- Висота другої полички 21 см, глибина 18 см.
- Висота полички 15 см, глибина 16,5 см.
- Глибина четвертої полички 10,5 см,
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Материал изготовления | |
| Корпус | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота стеллажа | 900 мм |
| Глубина стеллажа | 250 мм |
| Количество внешних полок | 4 шт |
| Полки | МДФ |
| Тип | Стеллаж |
| Форма стеллажа | прямой |
| Форма шкафа | прямой |
| Ширина стеллажа | 620 мм |
- Цена: 1 790 ₴









