Дитячий столик з ящиком та стільчиком
У кімнатці для малюка має бути передбачено кілька функціональних зон, де він гратиме і де займатиметься чи малюватиме. Саме тому комфортні та стильні дитячі меблі стають для дому невід'ємною його частиною.
Дитячий столик та стільчик виготовлені для дітей 2 групи зростання (116-130см). Підходить для дітей віком від 1,5 до 7 років.
Кришка столика з підйомним механізмом, де знаходиться скринька для зберігання приладдя.
Особливості наших меблів:
- Цікавий дизайн
- Просте складання
- Надійна та зручна у використанні конструкція
- Підходить для навчання та ігор
Характеристики:
Стіл із ящиком:
- Розмір (ВхДхШ): 52х60х45 см
- Матеріал: Натуральне дерево та МДФ
- Глибина ящика: 80 см
- Фарба: Еко фарба. Не викликає алергії у дітей
- Підйомний механізм: Фіксується у верхньому положенні
Стільчик розміри:
- Висота від підлоги – 30 см.
- Ширина – 26 см.
- Глибина – 24 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Страна производитель | Украина |
| Вид стола по своему назначению | универсальный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество мест | 1 |
| Пол | Унисекс |
| Ростовая группа | № 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стол |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 520 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | дерево |
| Столешница | МДФ крашеный |
| Комплектация | |
| Стульчик | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 600 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 190 ₴








