Двомісний кемпінговий намет Naturehike CNK2300ZP024
Активний відпочинок на природі важко уявити без надійних аксесуарів. Такий двомісний намет місткий, має купольну форму. Його можна встановити як у кемпінг-зоні, так і в наметовому таборі.
Каркас виконаний із міцного матеріалу – сплаву алюмінію 7001. Конструкція витримує різні погодні умови, оскільки каркас пройшов випробування на стійкість до вітру. Завдяки закругленим частинам каркасу вдалося розширити вільний простір усередині намету, висота стелі збільшується на кілька сантиметрів.
Тент двошаровий, виготовлений із поліестеру 210T, служить захистом від дощу та протягів. У теплий час можливе використання намету без зовнішнього намету. Матеріал внутрішнього тенту – Оксфорд 150D забезпечує гарну циркуляцію повітря, захищає від комах. Важливою перевагою тканини є наявність напилення, яке захищає від сонячних променів. Ступінь захисту – СПФ 50
Для зручності розміщення двох осіб є 2 входи.
Відпочинок у такому наметі буде комфортним навіть у дощову погоду. Показник водонепроникності – 2000 мм, тому можливе використання тенту під час дощу. Дно має спеціальні борти, що є додатковим захистом від промокання.
Модель Naturehike CNK2300ZP024 збирається та розбирається досить швидко та просто, тому процес установки буде максимально простий навіть у темряві. Намет може використовуватись протягом 3 сезонів.
У розкладеному стані габарити намету складають 210 х 230 х 115 см. У комплекті є переносна сумка. У складеному вигляді розміри – 15 x 15 x 47 см. Вага – 2,5 кг.
Характеристики:
- трисезонний намет для активного відпочинку;
- форма – купольна;
- матеріал зовнішнього шару – поліестер 210Т; внутрішній шар – Оксфорд 150D;
- показник водонепроникності – 2000 мм;
- колір – коричневий;
- кількість місць -2;
- кількість входів – 2:
- матеріал каркасу – алюміній 7001;
- розмір після встановлення: 210 x 230 x 115 см;
- розмір у складеному вигляді: 15 x 15 x 47 см;
- вага – 2,5 кг;
- чохол-сумка для зберігання та транспортування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество комнат | 1 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество спальных мест | 2 |
| Назначение | Кемпинговые |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Коричневый |
| Вес | |
| Вес | 2.5 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 2000 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 2000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 115 см |
| Длина | 210 см |
| Ширина | 230 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюминий |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Оксфорд |
| Материал тента | Полиэстер |
- Цена: 5 410 ₴



