Двомісний легкий намет з футпринтом Naturehike Mongar NH17T007-M 20D
Намет Naturehike Mongar NH17T007-M розрахований на двох осіб. Має форму півсфери та підходить для різних видів активного відпочинку. Декілька варіантів кольору. Модель надійна і міцна, має стійкість до вологи, і гарантує комфортне перебування всередині. Уберігає від вітру, опадів, сонячних променів. Прекрасний захист від комах.
У складі намету такі матеріали як: 20D нейлон, силіконове покриття. Висота моделі сягає 100 сантиметрів, довжина – 210 сантиметрів. У складеному положенні габарити становлять 50*15 сантиметрів. Вага виробу дорівнює 2,3 кг.
Характеристика:
- двомісний намет;
- тип-напівсфера;
- матеріали: 20D нейлон, силіконове покриття;
- захищеність від вологи;
- стійкий та міцний;
- розміри моделі: 100 см, довжина – 210 см;
- у складеному вигляді розміри становлять 50*15 сантиметрів;
- вага сягає 2,3 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество входов | 1 |
| Количество комнат | 1 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество спальных мест | 2 |
| Назначение | Кемпинговые |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Серый |
| Вес | |
| Вес | 2.3 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 100 см |
| Длина | 255 см |
| Ширина | 210 см |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Нейлон |
| Материал тента | Нейлон |
Информация для заказа
- Цена: 8 870 ₴




