
Надлегкий двомісний намет з футпринтом Naturehike Cloud Up 2 Updated NH17T001-T 210T (Синій) Q-STORE -shopping-without-problems-
9 699 ₴
- Нет в наличии
- Код: 7120011
+380 (67) 273-25-01
Надлегкий двомісний намет з футпринтом Naturehike Cloud Up 2 Updated NH17T001-T 210T
Намет від бренду Naturehike ідеально підійде для поїздки вдвох.Добре протистоїть дії води, чудово вентилюється. Комфортна. У складі намету-нейлонова картата тканина 210т, ступінь стійкості до вологи – 4000 міліметрів водяного стовпа. Колір зелений. Намет можна використовувати для різних видів активного відпочинку. У неї міцна та надійна конструкція. Жерді виготовлені із алюмінієвого сплаву 7001.
Розміри моделі становлять: висота – 100 сантиметрів, довжина – 270 сантиметрів. У складеному положенні габарити – 40х13 сантиметрів. Важить 2,1 кілограма, ультралегка модель.
Характеристика:
- двомісний намет;
- тип – півсфера;
- у складі: нейлонова картата тканина 210Т;
- ступінь водостійкості – 4000 мм водяного стовпа;
- розміри намету: 100*210 сантиметрів;
- вага сягає 2,1 кг.
Кольори в наявності: Зелений, Синій, Темно-зелений
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество спальных мест | 2 |
| Назначение | Кемпинговые |
| Особенности палатки/тента | Водоотталкивающая пропитка |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Синий |
| Вес | |
| Вес | 2.1 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 4000 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 100 см |
| Длина | 270 см |
| Ширина | 125 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюминий |
Информация для заказа
- Цена: 9 699 ₴








