Бензиновый портативный генератор Supretto 650Вт
Бензиновий генератор Supretto 650Вт призначений для постачання електроенергією побутових приладів, забезпечення освітлення. Оптимальний як джерело енергії для будинків, офісів, будівельних майданчиків, майстерень.
Модель оснащена 2-тактним двигуном.
Особливості бензинового генератора:
- 4 літровий паливний бак
- Вольтметр;
- Ручний запуск;
- Захист від надструму;
- Тихо працює;
- Компактний та легкий;
- Простий у використанні, немає окремого бака для олії, що дозволяє його переміщати і не турбуватися про те, що олія потрапить у картер.
Генератор працює від суміші бензину 95 і масла для 2-тактного двигуна в пропорції 50:1.
Рекомендується вимагати кінцеве обладнання, а не всю мережу будинку. У такому разі будуть втрати в мережі та просідання у напрузі.
Характеристики:
- Вага: 13,85 кг
- Розміри (ДхШхВ): 40х32х34 см
- Упаковка: Картонна коробка
- Вага в упаковці: 14,75 кг
- Номінальна потужність: 650 Вт
- Максимальна потужність: 800 Вт
- Номінальна напруга: 50 Гц/220 В
- Час безперервного використання: 8-10 годин
- Витрата палива: від 0,3 л-0,4 л/год
- Кількість фаз: Однофазний
- Особливості: Рівень шуму на 10 м - 71 дБл
- Рівень шуму на 3 м - 74 дБл
- Рівень шуму на 1 м – 81 дБл
- Рівень шуму на 30 см - 85 дБл
- Тип альтернатора: Синхронний
- Двотактний одноциліндровий.
- Місткість паливного бака: 4 л
- Охолодження: Повітряне
- Пуск: Ручний
- Стабілізатор напруги: є
- Обмотка: мідна
- Синусоїда: модифікована
- Тип: Генератори
Інструкція з використання генератора:
- Змішайте бензин (один бак) та олію для двотактних двигунів;
- Відкрийте перемикач дросельної заслінки (вертикальне положення увімкнено, горизонтальне положення вимкнено);
- Закрийте заслінку перед запуском (положення вліво вимкнено, положення вправо увімкнено);
- Увімкніть перемикач на панелі;
- Потягніть трос, щоб запустити генератор;
- Відкрийте заслінку та вставте вилку.
Зверніть увагу:
- Перед першим використанням обов'язково дайте генератору прогрітися та попрацювати без навантаження. У холодний період це може тривати до 10 хвилин.
- Після закінчення роботи генератора слід обов'язково перекрити кран подачі палива. Так трубка палива матиме більший термін служби;
- При запуску генератора не смикайте мотузку стартера щосили. Рухи повинні бути впевнені і не надто різкі;
- Паливну суміш слід розводити окремою ємністю. Категорично забороняється додавати спочатку чистий бензин, а після нього олію в бак для палива.
- Перед першим використанням обов'язково здійснити обкатку. Запустіть генератор без навантаження і нехай пропрацює доки не спалить повний бак.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Время непрерывной работы | 10 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество фаз | 1 |
| Конструкция | Портативная |
| Состояние | Новое |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 13.85 кг |
| Высота | 320 мм |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Двигатель | |
| Объем топливного бака | 4 л |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
| Дополнительные характеристики | |
| Ручка для переноса | Да |
| Уровень шума | 85 дБ |
Информация для заказа
- Цена: 6 199 ₴










