Чотиримісний похідний намет Naturehike NH21ZP015
Намет Naturehike NH21ZP015 на допомогу туристам, любителям активного відпочинку. Сюди можуть поміститися три-чотири особи. Встановлювати намет легко. Вона забезпечує захист від агресивної дії сонячних променів, закриває від дощу та вітру. Затишна, зручна та простора. Ступінь захисту від вологи – 2000 мм водяного стовпчика.
Водонепроникний. Виготовлений із використання матеріалів: 210Т поліестер, 150D поліестер, каркас – зі сплаву алюмінію 7001. Усередині намету є гачок для підвішування ліхтаря. Добре вентилюється, перебувати у укритті буде комфортно. В комплектацію входять: сумка для зберігання, жердини, шість вітрових мотузок, зовнішній тент, 15 кілочків, ремінь для стяжки, внутрішній тент.
Характеристики:
- намет для туризму, активного відпочинку;
- ємність: 3-4 особи;
- колір – темно-зелений;
- водостійкість: 2000 мм водяного стовпа;
- матеріали: 210Т поліестер, 150D поліестер, каркас - зі сплаву алюмінію 7001;
- ефективно пропускає повітря;
- розміри: 210*(100+210+60)*130 сантиметрів;
- в упакованому вигляді габарити: 50*17 см;
- вага 3,5 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество входов | 2 |
| Количество комнат | 1 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество спальных мест | 4 |
| Назначение | Кемпинговые |
| Особенности палатки/тента | Водоотталкивающая пропитка, Тамбур |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | |
| Вес | 3.5 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 2000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 130 см |
| Длина | 370 см |
| Ширина | 210 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюминий |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Полиэстер |
| Материал тента | Полиэстер |
Информация для заказа
- Цена: 7 970 ₴



