Одномісний туристичний намет Naturehike NH22ZP020
Модель намету дуже зручна, процес установки займає мінімум часу, розкривається за типом парасольки. Прекрасно підійде для велопоходів, відпочинку на природі. Конструкція тенту проста, вона одношарова.
Тканина – 20D силіконізований нейлон, що забезпечує захист від вітру, дощу. Усередині достатньо місця для комфортної зміни та відпочинку.
Каркас виконаний зі скловолокна, за рахунок чого намет не тільки дуже міцний, але й досить легкий, що спрощує транспортування. Великою перевагою є можливість розміщення всередині кемпінгової розкладачки. Таким чином забезпечується максимальний комфорт під час подорожі. У комплекті з наметом розкладачка не поставляється, необхідно придбати окремо.
Така модель намету спеціально розроблена для тих, хто цінує комфорт, простоту, легкість. У ній немає нічого зайвого. Подорож сама принесе максимум задоволення.
Намет з легкістю міститься в чохол, її розміри в сумці становлять 46 х 15 х 14 см. Габарити в розкладеному вигляді: 200 х 123 х 95 см. Намет важить 1,5 кг.
Характеристики:
- намет трисезонний;
- матеріал зовнішнього шару – 20D силіконізований нейлон;
- показник водонепроникності зовнішнього тенту – 2000 мм;
- колір – коричневий;
- кількість місць – 1;
- кількість входів – 1;
- матеріал каркасу – скловолокно;
- розмір після встановлення: 200 x 123 x 95 см;
- розмір у складеному вигляді: 46 х 15 х 14 см;
- вага – 1,5 кг;
- чохол-сумка для зберігання та транспортування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество входов | 1 |
| Количество комнат | 1 |
| Количество слоев | Однослойная |
| Количество спальных мест | 1 |
| Количество тамбуров | 1 |
| Назначение | Кемпинговые |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Коричневый |
| Вес | |
| Вес | 1.5 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 2000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 95 см |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 123 см |
- Цена: 11 240 ₴






