
Похідний одномісний намет з гострою верхівкою Naturehike CNK2300ZP025 (Коричнева) Q-STORE -shopping-without-problems-
11 470 ₴
- Нет в наличии
- Код: 703978
Похідний намет з гострою верхівкою Naturehike CNK2300ZP025
Naturehike коричневий намет із гострою верхівкою – це збалансована комбінація стійкості та зручності. Виготовлена з вогнестійкої тканини, вона стане надійним захистом від негоди та забезпечить максимальну безпеку.
Унікальність цього намету полягає у можливості встановлення дров'яної печі завдяки отвору димоходу. Це робить модель ідеальним рішенням для холодних умов та дозволяє створити затишну атмосферу всередині намету.
З двома входами модель дозволяє забезпечити ефективну циркуляцію повітря, забезпечуючи комфорт у будь-якій ситуації. Модель має широкий спектр варіацій. Так, ви можете використовувати Naturehike CNK2300ZP025 як трикутний намет, навіс або внутрішній тент у теплу пору року.
Водонепроникність на рівні 3000 мм гарантує надійний захист від сильних дощів та поривів вітру. Каркас з алюмінієвого сплаву та використання поліестеру 210Т роблять модель стійкою та легкою.
Розміри у розгорнутому вигляді: 300х300х210 см, у зібраному – 60х19х14 см. Вага – 4,8 кг.
Характеристики:
- Матеріал намету – вогнетривка тканина
- Матеріал каркасу – алюмінієвий сплав
- Матеріал зовнішнього тенту – поліестер 210Т
- Особливості – у наметі можна встановлювати дров'яну піч, варіативність конструкції
- Водонепроникність – 3000 мм
- Розмір у розкладеному вигляді 300х300х210 см
- Розмір у зібраному вигляді – 60х19х14 см
- Вага – 4,8 кг
- Гарантія – 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество спальных мест | 1 |
| Назначение | Кемпинговые |
| Особенности палатки/тента | Огнеупорная пропитка |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Треугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Вес | |
| Вес | 4.8 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 210 см |
| Длина | 300 см |
| Ширина | 300 см |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
- Цена: 11 470 ₴









