Надлегкий одномісний намет з футпринтом Naturehike Cloud Up 1 Updated NH18T010-T 20D
Одномісний туристичний намет Naturehike Cycling I забезпечить Вам комфортний відпочинок, захистить вас та ваше спорядження в негоду. Намет Naturehike Cycling I відрізняється вітростійкістю, невеликою вагою (всього 1,6 кг), сучасними матеріалами – 20D нейлон, міцним алюмінієвим каркасом та зручністю конструкцій.
Намет двошаровий має в комплекті футпринт, алюмінієвий каркас, чохол та легкі алюмінієві кілочки. Намет підходить як для піших походів, так і для велотуризму, відпочинку в кемпінгу, екстрім походів. Особливості: 1 Вхід із тамбуром; посилення по кутах статі; гачок для лампи або ліхтаря усередині; алюмінієві кілочки; чохол з ручками та компресійними стяжками; у комплекті Footprint.
Характеристика:
- Місткість: 1-одномісний;
- Вхід: 1
- Розмір в упаковці: 45x12 см;
- Розмір: (230+65) x110x100 см;
- Вага: 1,6 кг
- Матеріал намету: 20D нейлон;
- Матеріал дуг: 7001 алюміній.
Кольори в наявності: Сіро-червоний та Зелений
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Каркас палатки/тента | Внутренний |
| Количество входов | 1 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество спальных мест | 1 |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Всесезонный |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Серый |
| Вес | |
| Вес | 1.6 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 100 см |
| Длина | 295 см |
| Ширина | 110 см |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Нейлон |
| Материал тента | Нейлон |
- Цена: 6 480 ₴






