Обробна дошка Epicurean Kitchen (розмір XL) 444 x 330 x 6 мм
Victorinox Epicurean Cutting Board XL – найбільша обробна дошка Epicurean із нової лінійки для кухні. Елегантний, функціональний та тонкий дизайн із екологічно чистого паперового композиту. Витривалий інноваційний матеріал, який захистить вас від потрапляння частинок мікропластику в їжу.
Прекрасне рішення для зручного нарізування та обробки продуктів, а також швидкої та стильної презентації готових страв. Круто виглядає у будь-якому кухонному інтер'єрі.
Зверніть увагу: не призначена для використання як посуд у духовках або мікрохвильовій печі.
Характеристики:
- Колекції: Кухонне приладдя
- Серії: Epicurean
- Вид товару: Кухонна дошка
- Група: Epicurean Boards
- Країна походження: Швейцарія
- Тип випуску товару: Серійний
- Отвір для підвішування.
- Екологічний та міцний матеріал: паперовий композит.
- Безпечна поверхня для ножів (не затупляє леза).
- Термостійкий до 175 °C.
- Можна мити в посудомийній машині.
- Найбільший XL розмір (Д х Ш х Т): 44,4 х 33 х 0,6 см.
- Вага: 1225 гр.
Кольори в наявності: Чорний та Коричневий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Страна производитель | Швейцария |
| Длина | 444 мм |
| Материал | Дерево |
| Толщина | 6 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 330 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 999 ₴


