Обробна дошка Epicurean Kitchen (розмір L) 368 x 285 x 6 мм
Victorinox Epicurean Cutting Board L – велика дошка Epicurean з нової лінійки для кухні. Елегантний, функціональний та тонкий дизайн із екологічно чистого паперового композиту. Витривалий інноваційний матеріал, який захистить вас від потрапляння частинок мікропластику в їжу.
Прекрасне рішення для зручного нарізування та обробки продуктів, а також для швидкої та стильної презентації готових страв. Круто виглядає у будь-якому кухонному інтер'єрі.
Зверніть увагу: не призначена для використання як посуд у духовках або мікрохвильовій печі.
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ:
- Колекції: Кухонне приладдя
- Серії: Epicurean
- Вид товару: Кухонна дошка
- Група: Epicurean Boards
- Країна походження: Швейцарія
- Тип випуску товару: Серійний
- Отвір для підвішування.
- Екологічний міцний матеріал: паперовий композит.
- Безпечна поверхня ножів (не затупляє леза).
- Термостійкий до 175°C.
- Можна мити в посудомийній машині.
- Великий L розмір (Д х Ш х Т): 36,8 х 28,5 х 0,6 см.
- Вага: 771 г.
- Колір - Коричневий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Страна производитель | Швейцария |
| Длина | 368 мм |
| Материал | Дерево |
| Толщина | 6 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 285 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 199 ₴


