-2%

Умивальник із п'єдесталом RAK Ceramics Amanda (660х495х830мм) Білий Q-STORE -shopping-without-problems-
5 999 ₴
5 899 ₴
- Готово к отправке
- Код: 703886
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Умивальник із п'єдесталом RAK Ceramics Amanda (660х495х830мм)
RAK Ceramics є одним з найбільших у світі виробників кераміки. Основні виробничі активи компанії зосереджені у районі міста Дубаї. На заводах виготовляється понад сотня видів керамограніту, над створенням нових моделей керамічних виробів працюють провідні італійські та іспанські дизайнери.
Керамічний комплект білого кольору Amanda.Якщо ви вибрали колір керамічної плитки білого або комбінованого світлих відтінків, то цей комплект ідеально підійде вам. Класичні форми та стиль виконання остаточно повинні переконати вас зробити свій вибір на комплекті Amanda. Високоякісні вироби виробника сантехніки RAK Ceramics, ви можете купити у нас в інтернет-магазині за доступною ціною.
Характеристики:
- Ширина - 660 мм
- Глибина - 495 мм
- Висота - 830 мм
- Виробник - Rak Ceramics
- Країна - ОАЕ
- Матеріал раковини - кераміка
- Вид раковини - підвісна
- Форма раковини - прямокутна
- Колір виробу - білий
Комплектація:
- раковина
- п'єдестал
- отвір під змішувач
- перелив
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вид сантехнического изделия | Комплект (умывальник с пьедесталом) |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал пьедестала | Керамика |
| Материал умывальника | Керамика |
| Состояние | Новое |
| Установка умывальника | На пьедестале |
| Форма умывальника | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 830 мм |
| Глубина | 495 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Комплектация | |
| Пьедестал | Да |
Информация для заказа
- Цена: 5 899 ₴

